Instalacje Gazowe

Na szczęście dawno odeszły w niepamięć czasy, w których instalacja gazowa była uznawana za niebezpieczną. Współczesne prawo budowlane jasno określa, na jakich zasadach ma się odbywać montaż instalacji gazowej by była w pełni bezpieczna zarówno dla mieszkańców budynku, jak i osób z zewnątrz. Tak więc instalacja gazowa w domu jest nie tylko całkowicie nieszkodliwa, ale i ekonomiczna. Dlaczego?

Ponieważ gaz ziemny uznawany jest za stosunkowo tani opał. Dla wielu właścicieli budynków jest także ważne, że jest to, że instalacja gazowa to rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego. Tak naprawdę wystarczy przestrzegać tylko kilku zasad bezpieczeństwa, aby wszystko działało bezpiecznie i bez zarzutów. W zakresie usług oferowanych przez naszą firmę znajdą Państwo zarówno projektowanie instalacji gazowych, montaż instalacji gazowych, jak i montaż pieca gazowego. Z naszą pomocą wszystkie te prace nie tylko przebiegną szybko i sprawnie, ale także zostaną wykonane z należytą starannością i dbałością o szczegóły.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest w tej sytuacji sprawą priorytetową, tak więc montaż instalacji gazowych przez naszych wykwalifikowanych pracowników odbywa się zawsze z zastosowaniem do obowiązujących przepisów prawa. Montaż kotła CO czy wymiana pieca CO musi być przeprowadzona przez fachowców, ponieważ tylko takie działanie daje sto procent pewności, że wszystko będzie funkcjonowało bez awarii i zakłóceń przez wiele lat, nie generując dodatkowych kosztów. Wielu klientów pyta nas ile kosztuje instalacja gazowa? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wiele zależy od indywidualnych uwarunkowań w samym obiekcie, gdzie będzie przeprowadzany montaż kotła gazowego. A instalacja pieca gazowego jest przecież tylko jedną z wielu prac, jakie należy przeprowadzić, aby system gazowy w domu był sprawny i skuteczny.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do właścicieli domów prywatnych, jak i firm i obiektów użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: montaż instalacji gazowych, montaż pieca CO, podłączanie gazowych piecyków łazienkowych oraz kuchenek gazowych. Ponadto oferujemy odbiór techniczny po zakończeniu prac, na który składa się zarówno sprawdzenie zgodności instalacji z założonym projektem, jak i szczelność każdego z poszczególnych elementów. Oferujemy także konieczne przeglądy wynikające z przepisów prawa, o których bezwzględnie należy pamiętać, mając na uwadze zarówno bezpieczeństwo zamieszkujących budynek osób, jak i samego obiektu.

LOKALIZACJE W KTÓRYCH DZIAŁAMY:

Gniezno, Września, Kostrzyn Wielkopolski, Swarzędz, Paczkowo, Nekla, Pobiedziska, Kłecko, Rogowo, Żnin, Trzemeszno, Strzelno, Środa Wielkopolska, Kórnik, Luboń, Poznań i okolice.