Uzdatnianie Wody

Domowa stacja uzdatniania wody coraz częściej montowana jest zarówno w nowo budowanych budynkach, jak i tych, które wybudowano wiele lat temu. Zwracamy większą uwagę na nasze zdrowie, a więc i na jakość wody, jaką każdego dnia spożywamy, zarówno w czystej postaci, jak i np. wykorzystując ją do gotowania czy kąpieli. Jednakże, zanim nowoczesna stacja uzdatniania wody stanie się częścią naszego domu, konieczne będzie przeprowadzenie analizy bakteriologicznej oraz fizykochemicznej wody, jaka płynie w naszych rurach. Od tego będzie zależało jakie systemy uzdatniania wody będą dla nas najbardziej odpowiednie. Dopiero wiedząc, jaką wodą dysponujemy, możemy zdecydować który uzdatniacz wody będzie idealny dla naszego domu.

Parametry wody odpowiedniej do spożycia przez ludzi określa Rozporządzenie Ministra Zdrowia wydane w marcu 2007 roku. Przyrównując do niego wyniki z naszego domu, będziemy wiedzieli jakie parametry są przekroczone i jakie stacja uzdatniania wody będzie musiała poprawić. Najpopularniejsze metody na uzdatnianie wody to np. odżelazianie, odmanganianie, filtracja na węglu aktywnym, napowietrzanie oraz dezynfekcja. Uzdatnianie oraz oczyszczanie wody można wykonywać na poziomie podstawowym, ale możemy także wyposażyć system w dodatkowe urządzenia. Do takich rozwiązań należą między innymi zmiękczacz do wody, filtr węglowy, zestaw filtrów, które montujemy dla naszych klientów tuż pod kuchennymi zlewozmywakami czy nowoczesny system ultrafiltracji.

Niezależnie od tego, na jakie uzdatnianie wody się Państwo zdecydują, nasza firma wykona każdy system z należytą dokładnością przy wykorzystaniu naszej szerokiej wiedzy na ten temat. Domowa stacja uzdatniania wody Viessmann to rozwiązanie bardzo często wybierane przez naszych klientów. W tym przypadku stosunek jakości do ceny jest naprawdę doskonały, tak więc nie dziwi jej niezwykła popularność. Koszt stacji uzdatniania wody zależy od tego, jaką jakość ma woda, którą musimy uzdatnić oraz od naszego średniego zużycia wody. Im gorsza woda i więcej jej potrzebujemy, tym koszt będzie wyższy. Jednakże z naszą pomocą wybiorą Państwo rozwiązanie optymalne zarówno dla waszego domu, jak i portfela.

Wiele lat doświadczenia w branży poparte ciągle aktualizowaną wiedzą pozwala nam zarówno pomagać w wyborze stacji uzdatniania, jak i przeprowadzać jej fachowy montaż. Klienci cenią sobie to sprawne połączenie, dzięki któremu unikają błędów związanych z podejmowaniem niewłaściwych decyzji, które są naturalne, kiedy nie posiadają oni stosownej wiedzy. Oszczędzają tym samym czas oraz pieniądze.

LOKALIZACJE W KTÓRYCH DZIAŁAMY:

Gniezno, Września, Kostrzyn Wielkopolski, Swarzędz, Paczkowo, Nekla, Pobiedziska, Kłecko, Rogowo, Żnin, Trzemeszno, Strzelno, Środa Wielkopolska, Kórnik, Luboń, Poznań i okolice.