Przyłącza Wod – Kan

Przyłącze wodne oraz przyłącze kanalizacyjne to jedne z najważniejszych i najszybciej potrzebnych przyłączy do nowo budowanego obiektu. Woda jest potrzebna praktycznie od samego początku prac budowlanych. Tak więc należy się zatroszczyć o ich wykonanie jeszcze zanim na plac budowy wejdą stosowne ekipy. Na szczęście już na etapie załatwiania formalności związanych z pozwoleniem za budowę można złożyć także stosowne wnioski i otrzymać zgodę na budowę. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas.

Co ciekawe można poprosić o zgodę na wykonanie przyłącza woda kan nawet, wtedy gdy jeszcze nie planujemy budowy domu. Wtedy odbywa się to na podstawie tak zwanego zgłoszenia budowlanego. Warto pomyśleć o tym wcześniej i kiedy będziemy już budować, to wszystko będzie już czekało przygotowane. Nasza firma oferuje pełen zakres usług związanych zarówno z uzyskiwaniem pozwoleń na instalacje wodociągowe, jak i ich późniejszych kompleksowym wykonaniem. Już na etapie załatwiania stosownych zgód jest potrzebny, między innymi projekt przyłącza, który możemy dla Państwa wykonać.

Mamy w tym wiele lat doświadczenia dlatego też z naszą pomocą tego typu prace przebiegają szybko oraz niezwykle sprawnie. W lokalnym przedsiębiorstwie wodociągów i kanalizacji otrzymają Państwo informacje, na jakich warunkach przyłącze wodociągowe będzie możliwe. Wiele zależy od tego, czy w drodze biegnącej w pobliżu naszej działki biegnie instalacja wodociągowa – często na etapie zakupu działki otrzymujemy taką informację, w ogłoszeniu określa się to jako działkę uzbrojoną. Nie mniej ważne są także uwarunkowania wynikające z ukształtowania terenu oraz to jakiej ilości wody będzie potrzebował nasz budynek? Kiedy posiadają Państwo pozwolenie na budowę przyłączy, możemy zacząć działać.

Przyłącze wodociągowe oraz przyłącze kanalizacyjne wykonujemy z zasady w przeciągu kilku dni, tak więc nie jest to przedsięwzięcie bardzo czasochłonne, choć niezwykle ważne. Nie mając doświadczenia w tego typu montażach, można popełnić wiele kosztownych błędów, które później i tak trzeba będzie naprawić. Dlatego nie warto podejmować się tego samodzielnie, lepiej zaufać fachowcom z branży. Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy niejedno przyłącze wody już wykonali, dlatego prace z ich pomocą wykonywane są błyskawicznie i bez zbędnej zwłoki. Ich doświadczenie pozwala także reagować natychmiast, kiedy pojawiają się jakiekolwiek problemy. Wszystko po to, aby przyłącze wody było trwałe oraz działało bez zarzutu przez wiele długich lat.

LOKALIZACJE W KTÓRYCH DZIAŁAMY:

Gniezno, Września, Kostrzyn Wielkopolski, Swarzędz, Paczkowo, Nekla, Pobiedziska, Kłecko, Rogowo, Żnin, Trzemeszno, Strzelno, Środa Wielkopolska, Kórnik, Luboń, Poznań i okolice.